SR731JTTDR649F
Mfr.Part #
SR731JTTDR649F
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
649 mOhms
Supplier Device Package :
0603
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%